Výměnu prázdné bombičky SodaStream za plnou si již můžete objednat až ke dveřím

Značka SodaStream ve spolupráci s internetovým supermarketem rohlik.cz přinášejí pro majitele domácích výrobníků perlivé vody SodaStream novou službu. Výměnu bombičky na sycení vody si nyní zákazníci mohou objednat stejně, jako ostatní produkty SodaStream, prostřednictvím portálu www.rohlik.cz. Spolu s donáškou potravin či jiného zboží jim tak kurýr donese přímo ke dveřím plnou bombičku a vymění ji za spotřebovanou.

Pohodlný, ekologický a úsporný model výroby perlivé vody v pohodlí domova si díky výrobníku SodaStream oblíbili již mnohé české domácnosti a značka je dnes jedničkou mezi perlivými vodami v počtu vypitých litrů*. Součástí balení je kromě samotného výrobníku a plastové láhve i bombička pro přípravu 80 litrů perlivé vody. Tu si po jejím spotřebování mohou zákazníci vyměnit za novou v kterémkoliv z 1600 výměnných míst po celé České republice. Od prosince přibyla další alternativa - výměna bombičky se dá za zvýhodněnou cenu objednat prostřednictvím internetového nákupu na www.rohlik.cz. Kurýr donese naplněnou bombičku zákazníkovi přímo k jeho dveřím, kde ji vymění za spotřebovaný kus.

"Primárním cílem značky SodaStream je umožnit spotřebiteli vyrobit si perlivý nápoj přímo z kohoutkové vody v pohodlí domova, bez nošení těžkých lahví z obchodu. Zavedením nové služby výměny bombičky prostřednictvím internetového nákupu na rohlik.cz mu celý proces ještě více zjednodušíme, takže kvůli přípravě oblíbených perlivých nápojů již opravdu nemusí vyjít z domu. Zároveň má jistotu, že prázdnou bombičku mu vymění vždy za originální naplněný kus, ze kterého může vyrobit dalších 80 litrů perlivé vody s intenzitou bublinek podle vlastních preferencí, " komentuje Michal Panis, product & brand manager značky SodaStream v ČR.

Výrobník perlivé vody SodaStream patří k vyhledávaným dárkem a až 84 % jeho majitelů jej využívá pravidelně několikrát do týdne. Aktuálně je na českém trhu v prodeji i limitovaná edice nejoblíbenější verze výrobníku SodaStream JET v 9 pastelových barvách.

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů*.

Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream  domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 

Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
Helénská 1799/4
120 00 Praha 2

monika@phoenixcom.cz
 


 

 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí