Nový rok s „novým SPIRITEM“

Rozhodli jste se v novém roce jít cestou pozitivních změn? Věnovat větší pozornost svému životnímu stylu nebo i životnímu prostředí?

Inspirujte se novinkou od značky SodaStream, která uvádí na český trh designovou řadu výrobníků perlivé vody s označením SPIRIT. Určena je pro všechny, kteří si potrpí na stylový, a přitom maximálně funkční design. Z čerstvé kohoutkové vody si tak s novým SPIRITEM připravíte své oblíbené nápoje během pár vteřin. Stejně rychle skoncujete i s neekologickými plastovými lahvemi.

spirit_1.jpg

Výrobník SodaStream SPIRIT vyniká elegantními zaoblenými liniemi, které z něj dělají zajímavý doplněk každé kuchyňské linky. Čistý minimalistický design se snoubí s maximálním uživatelským komfortem. Přípravu domácích bublinek vám zjednoduší revoluční systém uchycení lahve „Snap-Lock“ bez nutnosti šroubování, díky čemuž obsluhu výrobníku s přehledem zvládnou i děti či starší lidé.

Novinkou je zjednodušení ovládání sycení pomocí praktického tlačítka umístěného na horní straně přístroje. Počtem stisknutí regulujete intenzitu naperlení vody tak, aby vyhovovala vašim představám.

Výrobník SodaStream SPIRIT pracuje na mechanickém principu a na jeho provoz tak nejsou potřeba žádné baterie ani síťové připojení. Součástí balení je bombička s potravinářským plynem CO2, která vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody a litrová nápojová lahev bez obsahu BPA. Pro přípravu oblíbených nápojů vám tak postačí čerstvá voda z kohoutku.

Výrobník SodaStream SPIRIT se prodává v bílém, černém a červeném provedení za doporučenou cenu 2499 Kč.

 

Spolu s novým výrobníkem si můžete zakoupit i lahve FUSE, jejichž design navrhl známý světový designer Yves Behar.
Elegantní štíhlý model skvěle ladí s výrobníky SPIRIT, PLAY, SOURCE i POWER.
Díky praktickému trojbalení, (výběr designu lahví v barvách Black, White, Black&White) tak budete mít po ruce zdravotně nezávadné lahve, které skvělé poslouží nejen při servírování nápojů v domácnosti, ale i na cestách, v práci, či ve škole.
 

Lahve FUSE 1 litr k dostání i v atraktivním designu v nerezovém provedení víčka a dna lahve za 359 Kč.
Sadu lahví SodaStream FUSE Black&White a sadu FUSE Black koupíte za 399 Kč, sadu FUSE White a za 349 Kč.


O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů.*
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
Helénská 1799/4
120 00 Praha 2
 
monika@phoenixcom.cz
 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí