SodaStream uvádí na trh sirupy s recepturou od michelinského šéfkuchaře

Praha: 4. února 2016 Společnost SodaStream, dodavatel výrobníků domácí perlivé vody, uvádí na český trh první z exkluzivní řady sirupů Sparkling Gourmet, kterou namíchal známý newyorský šéfkuchař se dvěma michelinskými hvězdami - Paul Liebrandt. Sirup s příchutí Zelené jablko a okurka je slazený fruktózou a Stevií, proto potěší i zastánce zdravého životního stylu.
 

Nová řada sirupů Sparkling Gourmet přináší neobvyklou kombinaci ovocných, bylinných a květinových chutí, namíchaných s ohledem na požadavky moderní gastronomie. „Sladké limonády ani jejich dietní verze už dávno nepatří mezi preference moderního člověka. Ten si stále častěji dává k jídlu jen sklenici čisté perlivé vody, nebo nápoj, ve kterém osvěžující efekt bublinek doplňují přírodní ingredience a chutě,“ vysvětluje pozadí spolupráce Michal Panis, product & brand manager značky SodaStream v ČR a dodává: „Protože SodaStream se dlouhodobě snaží přispívat k trendům zdravé výživy vlastními recepturami pro zdravé pití, rozhodli jsme se pro spolupráci s uznávaným šéfkuchařem, známým svými nekonvenčními nápady. Jejím výsledkem jsou nové sirupy se zajímavými chuťovými kombinacemi ovoce, bylinek a květin, které postupně uvedeme i na český trh."

První sirup z řady Sparkling Gourmet se prodává od ledna a zajímavá kombinace zeleného jablka a okurky určitě rozšíří možnosti přípravy osvěžujících perlivých nápojů. Navíc, tak jako u všech sirupů SodaStream, i tento koncentrát je speciálně připraven pro potřeby přípravy nápojů z perlivé vody, ve které se sirupy chovají chuťově jinak, než ve vodě neperlivé. Samotný autor receptury Paul Liebrandt doporučuje nápoje připravené se sirupem Zelené jablko a okurka kombinovat s jídly z ryb, zejména lososa, uzenými rybami či gravlaxem (pochoutka skandinávské kuchyně, která se připravuje ze syrového lososího masa).

Kompletní nabídku sirupů, výrobníky i originální příslušenství SodaStream pro výrobu perlivé vody v pohodlí domova, včetně výměny bombiček s CO2, je možné objednat i online, více na www.sodastream.cz.

Recept: Green Apple Cucumber Girmet
Ingredience:
Sirup Waters Gourmet s příchutí zelené jablko – okurka
1,5 cl čerstvá limetová šťáva
2 plátky salátové okurky

Postup přípravy:
Pomocí výrobníku SodaStream si připravte čerstvou perlivou vodu a ochuťte sirupem Waters Gourmet s příchutí zelené jablko – okurka.
Do vysoké (longové) sklenky vložte led, nalijte čerstvou limetovou šťávu a dolijte po okraj připraveným nápojem. Nakonec vložte plátky salátové okurky pro ozdobu.
NA ZDRAVÍ!

O značce SodaStream
 SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream  domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 

Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
Helénská 1799/4
120 00 Praha 2
monika@phoenixcom.cz
 

 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí