SodaStream POWER: perlivá voda v automatu a bez lahví

Značka SodaStream rozšiřuje svou nabídku výrobníků domácí perlivé vody o nový prémiový model POWER se zcela automatickou přípravou perlivé vody a třemi přednastavenými režimy perlivosti.

Díky zjednodušené obsluze přístroje bez nutnosti šroubovat nápojovou lahev a automatické přípravě perlivé vody pouhým stisknutím jednoho ze tří tlačítek se tak pohodlí spojené s přípravou domácí perlivé vody posouvá až na samotný vrchol, ve srovnání se zastaralým způsobem tahání těžkých plastových lahví z obchodu.

Power-Black-(1).jpg
Příprava domácí perlivé vody se dnes těší nebývalé oblibě díky pohodlí, které nabízí ve srovnání se zastaralým způsobem v podobě pravidelného tahání těžkých plastových lahví z obchodu.

Nový výrobník SodaStream POWER v sobě spojuje všechny prvky, které přípravu perlivé vody svým uživatelům ještě více zjednoduší a zpříjemní. K samotné přípravě perlivé vody z čerstvé domácí vody kohoutkové stačí jen snadno zasunout nápojovou lahev do přístroje bez nutnosti mechanického šroubování. Proces přípravy pak probíhá automaticky stisknutím jednoho ze tří tlačítek, kterými uživatel volí výslednou perlivost vody dle své chuti jako jemně, středně nebo silně perlivou.

Automatický výrobník domácí perlivé vody SodaStream POWER přichází na trh v kombinaci barev černé a nerezové, která je velmi elegantní a je zvolena tak, aby přirozeně doplnila i zkrášlila širokou škálu barevných vzorů běžných i luxusních kuchyní dostupných na našem trhu.
Díky svému prémiovému vzhledu bude přístroj přitahovat žádanou pozornost nejen na kuchyňských linkách, ale stejně tak i na konferenčním stolku právnické kanceláře, kde vzbudí mnohem lepší dojem, než levně vyhlížející plastové lahve s nabízeným občerstvením.

Nový model pracuje, stejně jako ostatní výrobníky domácí perlivé vody SodaStream, s bombičkou obsahující náplň potravinářského CO2 plynu, který podle míry perlivosti vystačí až na 80 litrů doma připravené perlivé vody. Po jeho spotřebování lze bombičku jednoduše vyměnit v obchodech a nákupních centrech po celé republice za naplněnou.

„Příprava vlastní domácí perlivé vody se pro statisíce domácností z řad našich zákazníků stala již tak samozřejmou a běžnou záležitostí, jako je kohoutek s tekoucí vodou, který už doma rovněž dnes nikoho nepřekvapí“, říká Zdeněk Zahrádka, manažer značky SodaStream. „Výrobníky domácí perlivé vody zbavují své uživatele nepopulární nutnosti tahání balíků těžkých plastových lahví z obchodu a díky nákladům na litr vlastní domácí perlivé vody už od 2,57 Kč si přitom za své pohodlí nemusí nijak připlácet“, dodává.

Novinka je dostupná na našem trhu od června letošního roku za doporučenou maloobchodní cenu 4.999 Kč. Balení obsahuje vše potřebné pro okamžité zahájení výroby domácí perlivé vody, tedy samotný výrobník s napájecím adaptérem, speciální nápojovou tlakovou lahev a bombičku s náplní potravinářského CO2 plynu až na 80 litrů perlivé vody.

O značce SodaStream
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.

Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream  domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
Helénská 1799/4
120 00 Praha 2
monika@phoenixcom.cz
 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí