Pomocník při plnění novoročních předsevzetí

Také jste si do nového roku dali předsevzetí? Rozhodli jste se, že zhubnete, budete se více starat o životní prostředí nebo přestanete pít alkohol? Je toho mnoho, ale cesta k cíli nemusí být vždy jednoduchá.
 

Vaše cesta k cíli může být o něco jednodušší s pomocníkem v podobě nového výrobníku SodaStream SPIRIT. Tento výrobník má oproti jeho předchůdcům automatické uchycení lahve, kterou pouze zasunete, nemusí tedy šroubovat.  Pouhým stisknutím tlačítka připravíte perlivou vodu tak, jak ji máte rádi. Nový je výrobník nejen uvnitř, ale i navenek. Zaujme vás čistým vzhledem a elegantními zaoblenými liniemi, které z něj udělají perfektní doplněk každé kuchyně. SPIRIT vám může zpříjemnit cestu k vaší dokonalé postavě. Při jarním detoxu to bude chtít nejspíš i nějakou změnu.
Přeci jenom pití džusů, smoothie, bylinných čajů se stane po pár dnech rutinou. Vyzkoušejte tak například džus doplněný perlivou vodou nebo ledový čaj s bublinkami SodaStream Green Tea máta. Díky SPIRITU můžete šetřit životní prostředí. Místo vyhazování plastových obalů, tak jednou za čas vyměníte bombičku se spotřebovanou plynovou náplní za naplněnou v obchodech nablízku kolem vás.
SodaStream SPIRIT můžete také využít například při akce Suchej únor.  Akce, která vznikla pod záštitou Státního zdravotního ústavu, je výzvou, při které si můžete pročistit tělo, projasnit mysl a celkově si dát pauzu od alkoholu a bojovat tak za vaše zdravější já. SodaStream má totiž ve své nabídce koktejlový balíček Party box se sirupy s příchutí Mojito nebo Moscow mule, a tak si vaše alkoholické míchané drinky můžete připravit i v podobě nealko.
K vytvoření perlivé vody s výrobníkem od SodaStream SPIRIT nepotřebujete žádné baterie ani síťové připojení, pracuje totiž na mechanickém principu. V balení najdete bombičku s potravinářským plynem CO2. Z té můžete vytvořit až 80 litrů perlivé vody. Pomocníka, který vám usnadní plnění vašich novoročních předsevzetí můžete zvolit v bílé, černé nebo červené barvě.

 

O značce SodaStream
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů.*
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
Pod Vilami 785/22
140 00 Praha 4
 
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí