Nové dětské láhve SodaStream pro zdravější a zábavnější pitný režim

Dostatečný přísun tekutin je pro děti mimořádně důležitý. Nezáleží však pouze na kvantitě, ale i kvalitě tekutin. Pokud tedy chcete své ratolesti uchránit od nadměrného přísunu cukrů a konzervantů obsažených v limonádách, přejděte na perlivou vodu z výrobníku SodaStream. Domácí příprava bublinek je bude bavit a díky praktickým lahvím mohou mít své vlastní "drinky" kdekoliv s sebou.
 

Chutný obsah

Příprava domácích bublinek ve výrobníku SodaStream je zábavný a motivující způsob, jakým děti naučit na zdravější pitný režim. Postačí čerstvá voda z vodovodu, jejíž intenzitu naperlení si mohou samy navolit podle vlastních preferencí. Totéž platí i o chuti. Pár kousků ovoce či některý ze sirupů SodaStream, které v kombinaci s bublinkami udělají z obyčejné vody chutný a lákavě působící "drink". Navíc, takový domácí pomocník pomůže rodičů od pravidelného "vláčení" těžkých lahví s balenou vodou z obchodu.

Nezávadný obal

Způsob, jakým nápoje skladujete, má výrazný vliv na jejich kvalitu a bezpečnost. Odborníci varují před obyčejnými PET lahvemi, které jsou vyrobeny k jednorázovému použití a navíc obsahují škodlivé BPA. SodaStream nabízí nejen jednoduchý a bezpečný systém přípravy sycených nápojů, ale i praktické 0,5 litrové lahve s hravým designem.

 
Tip Andrey Verešové:

„Od malička jsme dětem vštěpovali, že čistá voda je nejlepším a nejzdravějším nápojem. Přesto si občas přáli sladké a nezdravé nápoje. Bojovali jsme s tím, až do chvíle, kdy jsme si domů pořídili přístroj SodaStream. Od té doby Vanessku i Danielka velmi baví vyrábět si vlastní perlivou vodu a domácí limonády, přičemž rádi experimentují s příchutěmi,“ radí rodičům modelka Andrea Verešová, která je ambasadorkou značky SodaStream v České republice.
 A-V.jpg
O značce SodaStream

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů.*
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream  domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
 
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
Helénská 1799/4
120 00 Praha 2
 
monika@phoenixcom.cz
 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí

Léto má chuť malin