Do domácností se vracejí pastelové barvy - Nejoblíbenější výrobník perlivé vody SodaStream v 9 nových barvách osvěží vás i interiér

Jihlava, 6. listopadu 2015 - Kuchyně zažívaly barevný boom zejména v 50. a 60. letech minulého století. Od té doby prošly dlouhou cestou různých trendů, kterým se nevyhnuly ani spotřebiče. Zatímco donedávna v této kategorii dominoval zejména nerez a chrom, maximálně kombinovaný s bílou či černou, dnešní domácnosti si opět žádají barvy. Není přitom třeba měnit kuchyňskou linku ani objednávat malíře. Jemné pastelové odstíny kuchyňských pomocníků skvěle osvěží interiér a vám dodají pozitivní energii do nadcházejících chladných dnů.
 

Zima v barvách květů a ovoce
Na aktuální trendy reaguje i společnost SodaStream, která na český trh uvedla exkluzivní limitovanou edici nejoblíbenějšího modelu domácího výrobníku perlivé vody SodaStream JET v 9 nových barvách. Nadčasovou bílou v této edici doplňují jemné pastelové tóny květin a ovoce - pampelišková žlutá, limetková, mátově zelená, pomněnkově modrá, šeříkově fialová, růžová, broskvová a korálově červená. Široká škála odstínů tak umožňuje nejen osvěžit interiér s převahou bílé, ale zároveň zjednodušuje výběr v případě, že spotřebič má ladit s existující barvou stěn či kuchyňské linky.

Pitný režim i v zimě
Pravidelný pitný režim není jen letním sloganem, ale skutečnou potřebou našeho organismu, který si svou dávku vody žádá i v chladnějším období. Během pobytu ve vytápěných prostorách se navíc o extra dávku hydratace hlásí i naše pleť.
S výrobníkem SodaStream si oblíbenou sklenici perlivé vody připravíte v pohodlí domova. Bez potřeby tahání těžkých lahví s vodou ze supermarketu tak máte vždy po ruce zdravý nápoj, který na rozdíl od toho koupeného obsahuje přesně takové množství bublinek, jaké vám vyhovuje. Pokud chcete, můžete ho pochopitelně ochutit některým ze široké nabídky sirupů SodaStream, které jsou podstatně zdravější alternativou pro milovníky slazených sycených nápojů a dětí. Součástí balení je i plastová láhev a bombička pro přípravu 80 litrů perlivé vody. Po jejím spotřebování ji můžete vyměnit za novou v kterémkoliv z 1600 výměnných míst po celé České republice. S výrobníkem SodaStream tak můžete ušetřit přírodu od stovek kilogramů plastových lahví a plechovek a svůj rozpočet od zbytečných výdajů, příprava 1 litru vás vyjde na 2,57 Kč.

Kombinujte!
SodaStream se při vyvíjení nové pastelové edice spojil se značkou Sencor, která nabízí identické barvy ze své nové pastelové kolekce malých domácích spotřebičů. Svůj zbrusu nový výrobník perlivé vody si tak můžete doplnit tyčovým mixérem, toasterem nebo třeba kuchyňským robotem ve stejném barevném odstínu.

Výrobník JET v nových pastelových barvách už je na trhu. Jeho doporučená maloobchodní cena je 1 599 Kč včetně DPH.
Barevné výrobníky jsou inspirativní stejně jako drinky z nich připravované. V nadcházející době rodinných setkání i setkání s přáteli bude takových příležitostí ještě více. Kromě vody bublinkové dochucené kousky ovoce či některým z široké škály sirupů, se o slovo hlásí i nápoje míchané. „U vody do míchaných drinků je důležité, aby byla čerstvá a silně perlivá,“ říká barman Tomáš Hrubý* a dodává: „K zimní pohodě, která je za dveřmi se ale stejně dobře hodí sklenka kvalitní whisky s čerstvou sodou.“

* Kdo je Tomáš Hrubý?
Věk: 26 let
Vzdělání: Hotelová škola Bohemia Chrudim
Práce:
• METRO Cafe Bar v Havlíčkově Brodě
• spolupráce s barovým cateringem DECI
• barmanské show, míchání koktejlů
• pravidelná účast v barmanských soutěží českých i zahraničních

Nejoblíbenější ocenění:
2. místo na FINLANDIA CUP v Mariánských Lázních v roce 2009
Nejoblíbenější drink se sodou:
Gin Fizz (gin, cukrový sirup, lime juice, SODA)
Za zmínku stojí, že bublinková voda je součástí celé třetiny nápojů, které má Tomáš ve svém koktejlovém menu.

Co je SodaStream?

Značka SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystanou v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami v počtu vypitých litrů.**

Díky ucelené nabídce výrobníků domácí perlivé vody SodaStream a souvisejícího příslušenství si nachystáte vlastní perlivou vodu v pohodlí domova, kdykoliv dostanete chuť se napít. Počtem stlačení sami volíte perlivost tak, jak máte rádi a přidáním kousku čerstvého ovoce vytvoříte lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vaší domácí perlivé vody vás přitom vyjde na cenu již od 2,57 Kč.


Výrobníky domácí perlivé vody SodaStream jsou šikovným řešením, jak vyzrát na tahání balíků protivných plastových lahví i vynášení hromad plastového odpadu. Kromě svého pohodlí navíc používáním jediného výrobníku perlivé vody ve vaší domácnosti ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2.500 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami.

Pro další informace nás navštivte na adrese www.sodastream.cz

** Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
Helénská 1799/4
120 00 Praha 2

monika@phoenixcom.cz
 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí