Černo - bílá elegance aneb kontrast, který zaujme

Někdo ji považuje za naprostý základ všeho, jiný za špičku ledovce. Všichni se ale shodnou na tom, že kombinace černé a bílé je synonymem dokonalé elegance, zhmotněním citátu o jednoduchosti a kráse. Platí to v přírodě, v módě i v bytovém designu. Důkazem je i nový přístroj z řady SodaStream JET a označením Black & White.
 

Na náš trh přichází v limitované předvánoční edici společně s trojicí nových lahví Black & White vyrobených v designu na míru "šitém" právě novému výrobníku.


Vyrobnik-JET-Black-White.jpg

Novým Black & White JETem můžete zatraktivnit okoukanou kuchyň či vyšperkovat kuchyň zcela novou - místo, které bude v období podzimních a zimních večerů zázemím pro společná setkání s přáteli a rodinou. 
 
Nesmrtelný černo-bílý design dělá z nového výrobníku také lákavý vánoční dárek. Využívá kontrastu černé a bílé, aby na sebe upozornil, ale zároveň je variantou zcela univerzální tedy vhodnou i v případě, že barvu kuchyně, interiéru vámi obdarované osoby neznáte.
 
Přestože nové přírůstky v rodině SodaStream lze označit jako designové, ve vaší domácnosti rozhodně nebudou zapadat prachem. Naopak, nový výrobník se postará o pitný režim celé rodiny a zachrání vás před vláčením těžkých lahví z obchodu. Spolu s bílou lahví bez obsahu škodlivých BPA, která je i s bombičkou CO2 součástí balení, hravě nahradí stovky nevzhledných a škodlivých PET lahví. V pohodlí domova si tímto způsobem jednoduše připravíte přibližně 80 litrů vody perlivé a ochucené tak, jak to máte rádi. Příprava jednoho litru vás přitom vyjde od 2,57 Kč, což je ve srovnání s náklady na balenou vodu sycenou oxidem uhličitým podstatně ekonomičtější řešení. Po spotřebování bombičky si ji jednoduše vyměníte za novou, v kterémkoliv z 2000 výměnných míst po celé České republice.

K novému přístroji si můžete dokoupit i sadu tří nových lahví Black & White, díky čemuž může mít každý člen rodiny svůj oblíbený nápoj po ruce i mimo domov.
 
Prémiová edice lahví už na první pohled zaujme originálním černo-bílým designem s geometrickými vzory, které skvěle vyniknou právě v kombinaci s novým výrobníkem SodaStream JET Black & White.
Tlakudolné láhve s obsahem 1l jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez obsahu BPA a vhodné pro všechny výrobníky SodaStream JET, ale i modely Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power.
 
Výrobník JET Black & White bude k dostání od října 2016.
Doporučená maloobchodní cena je 1 599 Kč včetně DPH. Trojici lahví Black & White koupíte za 399 Kč.
 
 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů.*
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream  domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
Helénská 1799/4
120 00 Praha 2
 
monika@phoenixcom.cz
 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí