Ladies Edition

SodaStream Ladies Edition, edice atraktivních lahví do kabelky pro ženy, které se rády líbí, právě přichází

Právě přicházející edice nových lahví vyladěných našimi designéry přímo do dámských kabelek je velkým lákadlem v nabídce značky SodaStream pro letošní letní sezonu. Podařilo se nám spojit dvě dobře známé pravdy, že vašemu tělu mnohem více prospěje čerstvá, doma připravená, perlivá voda s kouskem ovoce, než limonády napěchované nevítaným cukrem či umělými sladidly, a že ženy se odjakživa rády líbí, do jednoho netradičního a velmi lákavého produktu.

Lahve z nové řady Ladies Edition o objemu 0,5 l jsou vyrobeny z tlaku odolného plastu, takže je můžete přímo použít ve výrobnících pro přípravu čerstvé domácí perlivé vody s kouskem ovoce a pokud kteroukoliv z nich nenuceně vylovíte z vaší kabelky před svou rodinou, mezi přáteli, spolužáky či kolegy, vzbudíte díky netradičnímu vzhledu zaslouženou pozornost. Černo-bíle laděné balení dvou lahví zaujme jemným a přitom nepřehlédnutelným přírodním motivem stočených stébel trávy. Ve společnosti a při slavnostních příležitostech pak rozhodně neuděláte chybu, když svůj outfit doplníte dámskou lahví v prémiové limitované edici, vyrobené v omezeném počtu kusů, s kovovými prvky, přitažlivým motivem mandaly a podpisem Andreji Verešové, úřadující ambasadorky značky SodaStream.

S každou z těchto krásných lahví vás nejenže bude dodržování správného a zdravého pitného režimu bavit, ale ve svém okolí zazáříte mnohem více, než s lacinou PET lahví ze samoobsluhy ve vaší ruce. Co říkáte, vyzkoušíte nás?

 
 

Podívejte se na krátký sestřih ze zákulisí focení nových dámských lahví, kterého se přímo účastnila i ambasadorka naší značky Andrea Verešová.

 
1-(1).jpg 2.jpg