Technologie z kosmu mění vydechované CO2 na perlivou vodu

První cestovní lahev, která vám připraví perlivou vodu pouhým fouknutím.
 

Nastal čas loučení

Jak dlouho ještě budeme trápit sebe i naši planetu zlozvykem v podobě plastu, který skončí po jednom použití v odpadu, než nám příroda vystaví účet? Právě takto se ptá roztomilá animovaná želva hlasem sira Roda Stewarta a značka SodaStream k tomu v nové kampani připomíná chytrý způsob, jak si ušetřit spoustu zbytečné dřiny s vláčením balené vody a k tomu nevyhodit hromady plastového odpadu.
 

SodaSoak

SodaStream si v reklamě dělá legraci sám ze sebe.
Hvězda reality show Shahs of Sunset Reza Farahan a herec známý ze Hry o trůny Thor Bjornsson propagují v aprílovém satirickém spotu produkt zvaný SodaSoak.

Voda pro život

Jak důležitá je pro náš každodenní život voda, si většinou uvědomujeme až ve chvíli, kdy třeba jen na krátkou chvíli není dostupná. Můžeme přestat zalévat zahrady, prát prádlo, můžeme nenapouštět plné vany, ale i to je nepříjemné omezení. Co ale rozhodně nemůžeme a nejsme zvyklí, je NEPÍT. Dojem, že nemůžeme svlažit rty, nám díky naší psychice přináší okamžitě pocit žízně. Ten pocit, který se jindy nedostaví třeba celý den, je najednou všudy přítomný i v situaci, která se ani na míle neblíží ohrožení života. To nám pouze náš instinkt neomylně signalizuje, co je pro nás důležité a nám by mělo stačit na to nezapomínat.

Převratná zjištění o podivné odchylce v chování Člověka utahaného (Homo schlepiens)

Už jste byli v našem Muzeu nenormální historie podívat se na plastovou lahev, kterou doktorka Mayim „voda“ Bialik přivezla ze své expedice k poslednímu žijícímu kmeni Člověka utahaného (Homo schlepiens) ?

Pitný režim se Žížaláky

Konečně krásné letní počasí vystřídalo nekonečnou zimu. S přicházejícím létem přichází i horké sluneční paprsky, které umí nejednoho z nás potrápit. Takové počasí však není ideální pro děti a jejich pitný režim. Velmi rychle u nich totiž dochází k dehydrataci. Společnost SodaStream myslí na děti a přichází na trh s limitovanou edicí v zajímavé dárkové edici Žížaláci, po které zatouží nejedno dítě.

Výrobník domácí perlivé vody SodaStream Jet opět produktem roku

Výrobník domácí perlivé vody SodaStream Jet, nabízený v několika atraktivních barevných kombinacích, nejnověji v moderní neotřelé limitované edici Black&White, je pro svoji jednoduchou obsluhu a čistý líbivý vzhled vůbec nejprodávanějším modelem výrobníku perlivé vody v naší historii. Nyní svoji oblibu potvrzuje již podruhé oceněním Produkt roku 2016, které obdržel ve své kategorii v prestižní každoroční soutěži Produkt Roku na základě hodnocení oblíbenosti návštěvníků nákupního portálu Heureka.cz.

SodaStream SPIRIT

Inspirujte se novinkou od značky SodaStream, která uvádí na český trh designovou řadu výrobníků perlivé vody s označením SPIRIT. Určena je pro všechny, kteří si potrpí na stylový, a přitom maximálně funkční design. Z čerstvé kohoutkové vody si tak s novým SPIRITEM připravíte své oblíbené nápoje během pár vteřin.

Důležité upozornění na stažení výrobku z trhu

Upozornění týkající se plastových nápojových lahví SodaStream PEN určených do myčky s natištěným datem použitelnosti 04/2020.

SODASTREAM SPUSTIL PROVOKATIVNÍ VIDEO „HANBA NEBO SLÁVA“

Přední světový producent perlivé vody spojil své síly s Thorem Björnssonem a Hannah Waddingham a v nové kampani propagující pití čerstvé perlivé vody připravené doma z kohoutku bez tahání znečisťujících plastových lahví.

SODASTREAM PARTY ANIMAL: BARMAN VE VAŠEM OBÝVACÍM POKOJI

Dobrý večírek se neobejde bez bublinek. Připravte si je sami a podle vzoru skutečných specialistů v oboru. S koktejlovým balíčkem SodaStream Party Animal to zvládnete bez jakékoliv asistence v pohodlí domova a vaši hosté budou žasnout nad chutí a rozmanitostí podávaných drinků.

VSAĎTE NA SODASTREAM - DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ 86 % OBDAROVANÝCH

Drobné domácí příslušenství patří vedle elektroniky mezi nejčastější dárky, které najdou lidé pod vánočním stromem. Jedním z nejvítanějších a zároveň nejoblíbenějších dárků je domácí výrobník perlivé vody. Ukázal to výzkum společnosti IPSOS uskutečněný na vzorku 1 012 obyvatel z České republiky ve věku od 18 do 65 let.

ČERNO - BÍLÁ ELEGANCE ANEB KONTRAST, KTERÝ ZAUJME

Někdo ji považuje za naprostý základ všeho, jiný za špičku ledovce. Všichni se ale shodnou na tom, že kombinace černé a bílé je synonymem dokonalé elegance, zhmotněním citátu o jednoduchosti a kráse. Platí to v přírodě, v módě i v bytovém designu. Důkazem je i nový přístroj z řady SodaStream JET a označením Black & White.

Ladies Edition

SodaStream Ladies Edition, edice atraktivních lahví do kabelky pro ženy, které se rády líbí, právě přichází

Vyhraj Hyundai i30

Slož báseň nebo rým na téma SodaStream

Jste aktivními uživateli výrobníku domácí perlivé vody SodaStream? Výborně, v tom případě místo nekonečného tahání těžkých a nepraktických plastových lahví odkudsi z obchodu máte v životě čas na mnohem zábavnější věci. Co třeba složit vtipnou básničku do naší velké soutěže s bombičkami SodaStream a vyrazit i s celou vaší rodinou ven na výlet v novém rodinném autě Hyundai i30…

Výrobník domácí perlivé vody SodaStream Jet produktem roku 2015

Výrobník domácí perlivé vody SodaStream Jet, nabízený v několika atraktivních barevných kombinacích, nejnověji v moderní neotřelé limitované edici pastelových barev, je pro svoji jednoduchou obsluhu a čistý líbivý vzhled vůbec nejprodávanějším modelem výrobníku perlivé vody v naší historii. Nyní svoji oblibu potvrzuje i oceněním Produkt roku 2015, které obdržel ve své kategorii v prestižní každoroční soutěži ProduktRoku na základě hodnocení oblíbenosti návštěvníků nákupního portálu Heureka.cz.

 

Naplněná bombička SodaStream až k vašim dveřím

SodaStream se stará o vaše pohodlí a proto nyní přicházíme s novou službou pro zpříjemnění samotné výměny bombiček.
 

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2016 !

Máte rádi vánoční koledy?
Podívejte se, jak jinak lze SodaStream využít a probuďte v sobě vánoční náladu.

Nová limitovaná edice Jet Pastels

Nejprodávanější výrobník domácí perlivé vody přichází v limitované edici 9-ti jemných pastelových barev. Vybírejte z jemných atraktivních odstínů pampeliškově žluté, limetkové, pomněnkově modré, mátově zelené, šeříkové lila, sakurové růžové, korálově červené nebo broskvově oranžové.
 

SodaStream pomáhá vaše děti vést ke správnému pitnému režimu

Vést děti k přirozenému a zdravému pitnému režimu v dnešní době plné sladkých limonád a dalších lákadel rozhodně není pro rodiče snadný úkol a mnohdy, jak se říká, je tu každá rada drahá.

SodaStream přichází s perlivou vodou v pohodlí domova bez tahání lahví

Unaveni nekonečným taháním lahví?

Voda s kouskem ovoce v lahvi od mámy

Z takovéto barevné lahve s vlastnoručním podpisem budou vaši malí šampioni i princezny pít zaručeně rádi.

Chuť umíme vyladit i bez zbytečné chemie

Jste zvědavi, co vznikne spojením chuti křehké maliny známé z našich zahrad se sladce přitažlivou brusinkou?