Speciální příchutě

SodaStream

Příchuť Zelený čaj jahoda 500 ml

 • Vysoce koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu
 • 12 velkých SodaStream lahví nápoje z jednoho 500 ml balení
 • Receptura od specialisty na perlivou vodu
 • Obsahuje jahodovou šťávu z koncentrátu a extrakt zeleného čaje
Doporučená AMOC
129 Kč
25,80 Kč za 100 ml
Kde koupit

Vysoce koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu
12 velkých SodaStream lahví nápoje z jednoho 500 ml balení
Receptura od specialisty na perlivou vodu
Obsahuje jahodovou šťávu z koncentrátu a extrakt zeleného čaje

Ovocná příchuť připravená přímo pro vaši perlivou vodu

Rádi si svou perlivou vodu zpříjemníte kapkou sladké příchuti?

Příchutě SodaStream, vymyšlené přímo pro vaši perlivou vodu, jsou jedním z báječných způsobů, jak si můžete zpříjemnit chuť čerstvé perlivé vody připravené v některém z výrobníků domácí perlivé vody SodaStream. Pokud nechcete zůstávat jen u perlivé vody v nedotčené čisté podobě, či u perlivé vody s kouskem čerstvého ovoce, máme pro vás připravenu nabídku více jak 20-ti zajímavých sladkých ovocných i neovocných příchutí.

Od roku 1903, kdy byla značka SodaStream založena v Anglii, se specializujeme výhradně na přípravu  a ochucování perlivé vody. Velmi dobře proto víme, jak namíchat tu nejlepší příchuť, která bude správně chutnat ve vaší perlivé vodě.

Úctyhodných 12 velkých lahví ochucené perlivé vody koncentrovaných do jedné 500 ml lahvičky

Povšimněte si netradičního poměru ředění příchutí od značky SodaStream, který je přibližně 3x větší, než v případě tradičních „šťáv“ známých z obchodu. Co pro vás konkrétně tato hodnota znamená? Znamená, že z jedné malé 500 ml lahve koncentrované příchutě SodaStream zvládnete připravit 12 velkých SodaStream lahví ochucené perlivé vody. To je hodně zajímavé.

Chuť zeleného čaje se sladkou jahodou

Zelený čaj je oblíbeným druhem čaje, kterému se připisuje řada pozitivních zdravotních účinků. Ve složení naší příchuti najdete skutečný extrakt zeleného čaje a můžete si jej tak během letních veder vychutnat ve spojení s příjemně chladnou chutí doma připravené čerstvé perlivé vody.

V zimních měsících vám pak obsažená jahodová šťáva připomene sluncem zalité zahrady se zářivě červenajícími se trsy dozrávajících keříků oblíbených sladkých plodů. Které si s naší příchutí vychutnáte v perlivé vodě, aniž by vás kdokoliv nutil k úmornému sbírání s košíčkem.

Informace o produktu

 • Ochucený nápojový koncentrát s výtažkem zeleného čaje, jahodovou šťávou (11,6%) z koncentrátu jahodové šťávy, cukry a sladidly
 • 12 velkých SodaStream lahví ochucené perlivé vody připravených ze 500 ml balení
 • Doporučený poměr ředění 1 díl koncentrátu a 20 dílů perlivé vodyvody.
 • Jahodová šťáva 11,6% (po obnovení z koncentrátu)
 • Výtažek zeleného čaje
 • Energie na 100 ml hotového nápoje : 67,7 kJ / 16,2 kcal
 • Slazeno : snížený obsah cukru, sladidla
Příprava nápoje :

Příchuť přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Nikdy nepřidávejte příchuť do vody ještě před zahájením přípravy ve výrobníku domácí perlivé vody, protože by došlo k vypěnění nápoje z lahve a zalepení útrob výrobníku.

Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně lahve. Víčko na příchuti slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění (1 víčko na 1 nápojovou lahev SodaStream).
Lahev zavřete a jemně promíchejte.

Originální příslušenství
Barevné originální Sodastream lahve, víčka a čistící prostředky