Oslavte svatého valentýna bublinkami!

K blížícímu se svátku svatého Valentýna patří přirozeně i dobré pití. A to se neobejde bez čisté a čerstvé perlivé vody, ať už ji využijete samostatně nebo při míchání drinku. S její přípravou v pohodlí a bezpečí domova vám pomohou designové výrobníky společnosti SodaStream a opakovaně plnitelné lahve.
Červená je sázka na jistotu

Pokud bude mít perlivá voda z výrobníku SodaStream ve vaší domácnosti premiéru právě na Valentýna, anebo jím plánujete vaši polovičku obdarovat, určitě sáhněte po elegantní červené. V „barvě vášně“ koupíte model SodaStream SPIRIT, který vyniká jednoduchostí ovládání, elegantním tvarem i funkčností. Díky systému „Snap-Lock“ je uchycení lahve jednoduché a bez potřeby šroubovaní. Následně opakovaným stisknutím tlačítka připravíte perlivou vodu v takové intenzitě nasycení, jakou máte rádi. Čistý a jemný design vydobyl výrobníku právem ocenění Red Dot Award: Product Design 2017.

Kompletní sada obsahuje vedle výrobníku také bombičku s potravinářským CO2 plynem a opakovaně použitelnou nápojovou lahev bez BPA o objemu 1 l.

Doporučená cena modelu SodaStream SPIRIT Red je 2 199,- Kč.
 
Perlivý luxus
Plánujete tento rok valentýnskou večeři v bezpečí domova? Ať už jídlo uvaříte sami nebo ho objednáte, nezapomeňte, že působivé servírovaní je základ úspěchu. Výrobník SodaStream Crystal White připraví čerstvou perlivou vodu přímo do elegantní skleněné karafy a na stole působí opravdu reprezentativně. Lahev stačí vložit do pevné ocelové nádoby, uzavřít výrobník a stlačit ovládací tlačítko. Abyste měli vše sladěné, můžete si pořídit i originální sadu 4 designových skleniček o objemu 330 ml,  ve stejném designu jako skleněná karafa. 

Součástí sady je vedle výrobníku bombička s potravinářským CO2 plynem a skleněná karafa o objemu 0,7l. Karafu je možné umývat v myčce, takže její životnost je prakticky neomezená.

Doporučená cena modelu SodaStream Crystal White je 2 999,- Kč.

Doporučená cena sady 4 sklenic SodaStream je 299,- Kč.
 
Květy, které vydrží po celý rok

Květy potěší ženské srdce nejen na Valentýna, a to samé platí i o sadě lahví SodaStream Květiny v zimě. Za návrhem tvaru lahví stojí světoznámý designer Yves Béhar. Kombinace průhledného těla lahve, motivů kvetoucích vlčích máků a narcisů s bílým víčkem i dnem působí hravě a svěže. Přesně takový může být i váš celoroční pitný režim se SodaStream.
Lahve SodaStream JET jsou určeny pro modely výrobníku perlivé vody SodaStream Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power a také JET.

Lahve FUSE lze využít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream Source, Play, Spirit a Power. Jsou opakovaně plnitelné, vyrobené z plastu bez BPA a opatřené hermetickým bílým víčkem, díky němuž nápoj vydrží dlouhodobě nasycený.

Doporučená cena sady lahví SodaStream JET Květiny v zimě je 299,- Kč.

Doporučená cena sady lahví SodaStream FUSE Květiny v zimě je 299,- Kč.
 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
Kontakt pro média:
Hedvika Příbová
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
hedvika@phoenixcom.cz
Zpět na SodaStream Blog