Tiskové zprávy

Jste novinář a zajímají vás informace o SodaStream? V tiskovém centru naleznete archiv tiskových zpráv a obrazový archiv. Máte-li dotaz, napište nám a my vám rádi pomůžeme.

Živá voda

Pitná a nezávadná voda je jedním z největších bohatství, které nám naše planeta dává. Proto byl 22. březen vyhlášen za světový den vody. Důvodem je skutečnost, že na světě více než miliarda lidí trpí nedostatkem pitné vody, resp. nemá k ní přístup.

Pomocník při plnění novoročních předsevzetí

Také jste si do nového roku dali předsevzetí? Rozhodli jste se, že zhubnete, budete se více starat o životní prostředí nebo přestanete pít alkohol? Je toho mnoho, ale cesta k cíli nemusí být vždy jednoduchá.
 

Nový rok s „novým SPIRITEM“

Rozhodli jste se v novém roce jít cestou pozitivních změn? Věnovat větší pozornost svému životnímu stylu nebo i životnímu prostředí?
 

SODASTREAM SPUSTIL PROVOKATIVNÍ VIDEO „HANBA NEBO SLÁVA“

Přední světový producent perlivé vody spojil své síly s Thorem Björnssonem a Hannah Waddingham a v nové kampani propagující pití čerstvé perlivé vody připravené doma z kohoutku bez tahání znečisťujících plastových lahví

SodaStream Party Animal: barman ve vašem obývacím pokoji

Dobrý večírek se neobejde bez bublinek. Připravte si je sami a podle vzoru skutečných specialistů v oboru. S koktejlovým balíčkem SodaStream Party Animal to zvládnete bez jakékoliv asistence v pohodlí domova a vaši hosté budou žasnout nad chutí a rozmanitostí podávaných drinků.

Vsaďte na SodaStream - dárek, který potěší 86 % obdarovaných

Drobné domácí příslušenství patří vedle elektroniky mezi nejčastější dárky, které najdou lidé pod vánočním stromem. Jedním z nejvítanějších a zároveň nejoblíbenějších dárků je domácí výrobník perlivé vody. Ukázal to výzkum společnosti IPSOS uskutečněný na vzorku 1 012 obyvatel z České republiky ve věku od 18 do 65 let.
 

Černo - bílá elegance aneb kontrast, který zaujme

Někdo ji považuje za naprostý základ všeho, jiný za špičku ledovce. Všichni se ale shodnou na tom, že kombinace černé a bílé je synonymem dokonalé elegance, zhmotněním citátu o jednoduchosti a kráse. Platí to v přírodě, v módě i v bytovém designu. Důkazem je i nový přístroj z řady SodaStream JET a označením Black & White.
 

I zelený čaj si rozumí s bublinkami

Zelený čaj se těší velké oblibě nejen díky zajímavé chuti, ale i pozitivním účinkům na lidský organismus. Pokud se vám na klasickou teplou verzi v letních měsících zdá být ještě příliš brzy, vyzkoušejte jeho bublinkovou alternativu od značky SodaStream. V kombinaci s čerstvou perlivou vodou vás dokonale osvěží a povzbudí.

SodaStream dbá na pitný režim a vyráží do ulic

Značka SodaStream přichází s unikátním projektem SodaKára, během léta nabízí ve vybraných lokacích zdarma osvěžující perlivou vodu.
 

Nové dětské láhve SodaStream pro zdravější a zábavnější pitný režim

Dostatečný přísun tekutin je pro děti mimořádně důležitý. Nezáleží však pouze na kvantitě, ale i kvalitě tekutin. Pokud tedy chcete své ratolesti uchránit od nadměrného přísunu cukrů a konzervantů obsažených v limonádách, přejděte na perlivou vodu z výrobníku SodaStream. Domácí příprava bublinek je bude bavit a díky praktickým lahvím mohou mít své vlastní "drinky" kdekoliv s sebou.
 

Pitný režim v létě? Nejsou bublinky, jako bublinky…

Léto s sebou kromě příjemných věcí přináší i zvýšené nároky na pitný režim. Zatím, co dospělý člověk by měl denně vypít, alespoň dva a půl litru tekutin, v horkých měsících je potřeba zvýšit jejich příjem, přibližně na 3 až 3,5 litru.

Český SodaStream uvádí na trh originální dámskou edici lahví do kabelky

Na návrhu nové produktové kategorie se kromě českých designérů podílela i modelka Andrea Verešová

SodaStream POWER: perlivá voda v automatu a bez lahví

Značka SodaStream rozšiřuje svou nabídku výrobníků domácí perlivé vody o nový prémiový model POWER se zcela automatickou přípravou perlivé vody a třemi přednastavenými režimy perlivosti.

Den Země – Pomozte nám osvobodit svět od lahví. SodaStream nabízí alternativu k plastovým lahvím a plechovkám

V pátek je Den Země! 22. duben je tradičně mezinárodním Dnem Země vyhlašovaným Organizací spojených národů.

Nové lahve SodaStream: pastelová inspirace pro váš pitný režim

Češi milují "pastelky" a je to vidět už i na lahvích! Po úspěšné edici výrobníků perlivé vody JET, které značka SodaStream uvedla v loni na trh v devíti pastelových barvách, přichází do prodeje i limitovaná kolekce lahví ve stejných odstínech.
 

Rodina SodaStream JET se rozrostla o desátého člena

Milovníci nadčasového designu se mohou těšit z nového přírůstku v nejoblíbenější řadě domácích výrobníků perlivé vody SodaStream JET. K devíti pastelovým barvám přibyl model Black Silver, který do domácností přináší elegantní kombinaci stříbrné a černé. Přístroj tak skvěle doplní vybavení kuchyní, v nichž při zařizování dominovaly spotřebiče v nerezovém provedení.

SodaStream uvádí na trh sirupy s recepturou od michelinského šéfkuchaře

Praha: 4. února 2016 Společnost SodaStream, dodavatel výrobníků domácí perlivé vody, uvádí na český trh první z exkluzivní řady sirupů Sparkling Gourmet, kterou namíchal známý newyorský šéfkuchař se dvěma michelinskými hvězdami - Paul Liebrandt. Sirup s příchutí Zelené jablko a okurka je slazený fruktózou a Stevií, proto potěší i zastánce zdravého životního stylu.
 

Společnost SodaStream uvádí na trh poprvé sirupy doplněné o vitamíny D3 a E

Praha, 19. ledna 2016 - Společnost SodaStream, dodavatel výrobníků domácí perlivé vody, přichází v zimním období s novými řadami sirupů WATERS ZERO a WATERS VITA. Jako jediné na trhu jsou obohaceny o vitamíny D3 a E, důležité pro správné fungování našeho těla. Díky unikátní technologii zpracování si nyní můžete tyto vitamíny doplnit, bez nutnosti užívání tabletových výživových doplňků, sklenicí doma vyrobené ochucené perlivé vody.

Výměnu prázdné bombičky SodaStream za plnou si již můžete objednat až ke dveřím

Značka SodaStream ve spolupráci s internetovým supermarketem rohlik.cz přinášejí pro majitele domácích výrobníků perlivé vody SodaStream novou službu. Výměnu bombičky na sycení vody si nyní zákazníci mohou objednat stejně, jako ostatní produkty SodaStream, prostřednictvím portálu www.rohlik.cz. Spolu s donáškou potravin či jiného zboží jim tak kurýr donese přímo ke dveřím plnou bombičku a vymění ji za spotřebovanou.

SodaStream v nové kampani láká na perlivou vodu bez lahví

Značka SodaStream, dodavatel výrobníků domácí perlivé vody, přichází s předvánočním pokračováním své komunikační kampaně. V novém televizním spotu i reklamních vizuálech komunikuje unikátní benefity výroby perlivé vody v pohodlí domova a dává je do kontrastu s nepraktickým nákupem balených vod. Značka, která je jedničkou na celosvětovém trhu perlivých vod v počtu vypitých litrů, teď láká zákazníky na českém a slovenském trhu nejen benefity praktickými, ale i provedením nejoblíbenějšího výrobníku SodaStream JET v 9 pastelových barvách.

Do domácností se vracejí pastelové barvy - Nejoblíbenější výrobník perlivé vody SodaStream v 9 nových barvách osvěží vás i interiér

Jihlava, 6. listopadu 2015 - Kuchyně zažívaly barevný boom zejména v 50. a 60. letech minulého století. Od té doby prošly dlouhou cestou různých trendů, kterým se nevyhnuly ani spotřebiče. Zatímco donedávna v této kategorii dominoval zejména nerez a chrom, maximálně kombinovaný s bílou či černou, dnešní domácnosti si opět žádají barvy. Není přitom třeba měnit kuchyňskou linku ani objednávat malíře. Jemné pastelové odstíny kuchyňských pomocníků skvěle osvěží interiér a vám dodají pozitivní energii do nadcházejících chladných dnů.